MÖBLER / Bord / Månbord 9693159
nr 969 3159
Månbord
2 delar, 1880-tal, diameter: 117, höjd: 76 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 juni 2015
kl 20:14:53
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr